بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 10 الی 12

درشرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی صورت گرفت میزبانی از روح الله بصیری نیا ، دوچرخه سوار ایرانگرد حامل پیام و پرچم شهداء

درشرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی صورت گرفت میزبانی از روح الله بصیری نیا ، دوچرخه سوار ایرانگرد حامل پیام و پرچم شهداء

 

روح الله بصیری نیا حامل پیام و پرچم شهداء متبرک به حرم حسینی بعد گذشت از شهرها و استانهای همجوار دوشنبه 13 اسفندماه  به صورت  سرزده از شرکت توزیع  نیروی برق خراسان جنوبی  بازدید و با مدیرعامل ،معاونین و جمعی از ایثارگران شرکت ،دیدار کرد.

 مهندس شرکاء مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در این دیدار با قدردانی از اقدام فرهنگی و ورزشی این ورزشکار گفت: پیام شما پیام بسیار ارزنده و ثمربخش است که  سبب زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم در بین مردم عزیز خواهد بود.

شرکاء ضمن ستودن این حرکت ورزشی گفت :قدردانی و یادآوری از خودگذشتگی وایثار بزرگ مردان این مرز بوم کاردشواری است و مهم ترین وظیفه ماست تا نگذاریم این رشادت ها و از خودگذشتگی ها کمرنگ شود.

بصیری نیا نیز در این دیدارضمن بیان خاطرات خود از سفرهای گذشته اهداف خود را از این سفر ورزشی فرهنگی و معنوی بیان داشت و گفت : من حامل سه پیام برای مردم شهرهای مسیر هستم که عبارت‌اند از؛ تجلیل از ایثارگری ملت غیور ایران بخصوص خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان در طول هشت سال دفاع مقدس؛ آرزوی پیروزی ملت مظلوم فلسطین و سرنگونی رژیم اشغالگر صهیونیستی مطابق با آرزوی دیرینه‌ی حضرت امام رحمت‌الله علیه؛ و پیامی برای منتظران ظهور و آرزوی سلامتی و تعجیل در فرج حضرت ولی‌عصر (عج)

روح ا... بصیری نیا یاد شهدای مدافعان حرم همچنین مدیریت مصرف در بحث انرژی و صرفه جویی در مصرف آب و برق و گاز را از دیگر اهداف این سفر برشمرد و افزود : امنیت و آسایش امروز مامدیون خون پاک این شهداست و ماباید یاد و خاطره شهداء را همیشه زنده نگهداریم .

گفتنی است روح ا... بصیری نیا : متولد سال 59 اهل کرمانشاه و ساکن تهران  بوده و۱۴ سال است که در تیم ملی دوچرخه سواری و جهانگردی و ایرانگردی رکاب میزند.

وی در سفرهای خود حامل پرچم مزین  به تصاویر 62 شهیدان گرانقدر از 31 استان کشور می باشدو تاکنون به 70 درصد استانهای ایران سفر کرده است .

بصیری نیا بعد از استان خراسان جنوبی به  استانهای سیستان و بلوچستان و هرمزگان و بوشهر و خوزستان نیز سفر خواهد کرد ودر نهایت سفر وی به کربلا و یا دزفول به پایان خواهد رسید.

                                                                                            
تعداد بازدید : 361
زمان انتشار : 1397/12/18

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


2 + 16 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS