بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 10 الی 12

با حضور 117 نفر از ورزشکاران و کارکنان وزارت نیرو:همایش کویر نوردی سراسری کارکنان وزارت نیرو در خراسان جنوبی برگزار شد

با حضور 117 نفر از ورزشکاران و کارکنان وزارت نیرو:همایش کویر نوردی سراسری کارکنان وزارت نیرو در خراسان جنوبی برگزار شد

 

همایش کویر نوردی سراسری کارکنان وزارت نیرو در خراسان جنوبی برگزار شد.

همایش کویر نوردی سراسری کارکنان وزارت نیرو با حضور 117 نفر از ورزشکاران و کارکنان وزارت نیرو از سراسر کشور به مدت سه روز در کویر سه قلعه خراسان جنوبی برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی, دبیر شورای مرکزی وزارت نیرو و مسئول هماهنگی امور ورزش صنعت آب و برق کشور شامگاه چهارشنبه در مراسم افتتاحیه همایش کویر نوردی وزارت نیرو در کویر سه قلعه استان, اظهار داشت: مقام معظم رهبری می فرمایند: وظیفه اصلی دولت و مسئولان ورزش کشور این است که اشتیاق به ورزش و روحیه ورزشکاری و ورزش همگانی را در مردم زنده کنید.

مالک حسین زاده افزود:کلیه فعالیت های ورزشی در وزارت نیرو در راستای نظامندی ورزش برنامه ریزی و در دبیر خانه ورزش وزارت نیرو در طی یکسال این برنامه ها اجرا می گردد.

دبیر شورای مرکزی وزارت نیرو و مسئول هماهنگی امور ورزش صنعت آب و برق کشور گفت: یکی از مهم ترین مسائل و جدی ترین مبحثی که در بحث ورزش دنبال آن هستیم اشاعه و توسعه فرهنگ ورزش همگانی است و ما در وزارت نیرو به هیچ عنوان به دنبال تیم داری و قهرمان پروری نیستیم و مهم ترین بحثی که دنبال می شود مسئله سلامت کارکنان است.

حسین زاده بیان کرد: در حال حاضر نیز تمامی شرکت کنندگان که در این همایش سراسری حضور دارند از مهندسان و کارشناسان وزارت نیرو هستند که در این گونه برنامه های ورزشی همواره شرکت نموده و موجب افتخار وزارت نیرو  است که اینگونه کارکنان به بحث ورزش بهاء می دهند و حاصل آن پس از برگشت از این همایش نیز ارائه خدمات بهتر به هموطنان است.

وی با اشاره به اینکه خراسان جنوبی برای دومین بار است که میزبان کارکنان وزارت نیرو در برنامه های ورزشی است،افزود: نخستین میزبانی خراسان جنوبی در برنامه های ورزشی وزارت نیرو در زمینه شطرنج به نحوه احسن میزبانی و برگزار گردید و در حال حاضر نیز برای دومین بار این استان میزبان کارکنان وزارت نیرو در برنامه های ورزشی این وزارت خانه است.

دبیر شورای مرکزی وزارت نیرو و مسئول هماهنگی امور ورزش صنعت آب و برق کشور با بیان  اینکه بهترین تفریح برای انسان ورزش است، اظهار داشت: از سال 98 شورای فرهنگی وزارت نیرو سامانه ورزشی آن اصلاح و شورای ورزشی عضو اصلی شورای فرهنگی وزارت نیرو خواهد شد و همچنین در استان ها در هیئت ورزشی استانها شورای ورزشی عضو اصلی خواهد بود.

 

حسین زاده با اشاره به اینکه در تقویم ورزشی وزارت نیرو در امسال بیش از 30 برنامه ورزشی پیش بینی و برگزار گردید، بیان کرد: از سال 98 نیز برادران حق استفاده از سهمیه خواهران را در بحث کوهنوردی نخواهند داشت و 70 درصد سهمیه برادران و 30 درصد سهمیه خواهران می باشد که از سال آینده حق استفاده از سهمیه خواهران را آقایان در اعزام های تیم های کوهنوردی نخواهند داشت.

وی به وضعیت ورزش کارکنان وزارت نیرو در استان خراسان جنوبی، اشاره کردافزود: وزارت نیرو در استان خراسان جنوبی دارای 882 نفر پرسنل  است که از این تعداد 791 نفر برادران و 91 نفر خواهران تشکیل می دهند که از این مجموعه جمع کل ورزشکاران در استان 565 نفر هستند که 64 درصد نسبت به آمار به طور مرتب ورزش را در برنامه خود قرار داده اند و آمار بسیار مطلوبی است..

دبیر شورای مرکزی وزارت نیرو و مسئول هماهنگی امور ورزش صنعت آب و برق کشور تصریح کرد: مساحت کل ورزشی که در استان خراسان جنوبی کارکنان وزارت نیرو برخوردار هستند 2 هزار و 255 متر مربع است که نسبت به آمار استاندارد سرانه در بحث ورزشی نسبت به کشور در شرایط مطلوبی برخورداربوده اما کافی نیست که امیدواریم  با کمک مسئولان  و مدیران در این زمینه روز به روز این شرایط بهتری را شاهد بوده تا همکاران به بحث ورزش بپردازند.

حسین زاده بیان کرد: امیدواریم ورزش را به سویی سوق دهیم که بحث مدیریت مصرفی که وزیر نیرو تاکید دارند دنبال و بتوانیم از اعتبارات مدیریت مصرف در بحث فرهنگ سازی استفاده و در سالن های ورزشی و اماکن ورزشی در بین همکاران و فرزندان و خانواده کارکنان فرهنگ مصرف درست را بتوانیم نهادینه کنیم.

وی افزود: در زمینه ورزش برابر قانون اساسی و تاکیدات وزیر نیرو در برنامه ارائه شده در مجلس به بحث سلامت و نشاط کارکنان مدیران و مسئولان  استانی نباید جلوگیری و مانع در این امرشده و نباید از سلامت کارکنان و نشاط آنان زده شود

دبیر شورای مرکزی وزارت نیرو و مسئول هماهنگی امور ورزش صنعت آب و برق کشور گفت: ما وظیفه داریم به سلامت یکایک کارکنان وزارت نیرو توجه کنیم و این مهم همواره مورد تاکید است.
تعداد بازدید : 329
زمان انتشار : 1397/12/05


1397/12/07
خیلی هم عالی
نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


7 + 11 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS