بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 10 الی 12

حضور فعال شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در نمایشگاه دستاوردهای چله انقلاب اسلامی

حضور فعال شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در نمایشگاه دستاوردهای چله انقلاب اسلامی

 

بمناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در شهرستان بیرجند برگزار شد.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع  نیروی برق استان خراسان جنوبی اظهار داشت: این نمایشگاه در ۹ بخش تاریخ انقلاب ، امور نظامی ، فرهنگ و هنر و گردشگری ، زیرساخت ها ، عمران و شهرسازی ، بهداشت و درمان ، امور اقتصادی ، آموزش و پرورش و کشاورزی و دامپروری بر گزار شد.

علی رفیعی اظهار داشت: شرکت توزیع نیروی برق استان به عنوان یکی از شرکت گنندگان در بخش زیرساخت ها این نمایشگاه حضور فعال خود را به نمایش گذاشت.
وی با اشاره به شعار چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی “افتخار به گذشته و امید به آینده” گفت: نمایشگاه ۱۰ بهمن ماه با حضور معاون عمرانی استاندار خراسان جنوبی و مدیران و رؤسای ادارات کل استان کار خود را آغاز و تا ۱۴ بهمن ماه ادامه یافت.

وی هدف از برگزاری نمایشگاه را ارائه دستاوردهای مهم و پیشرفت های انقلاب اسلامی علی رغم تبلیغات منفی دشمن عنوان کرد .

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع  نیروی برق استان خراسان جنوبی افزود: در هر غرفه از نمایشگاه ، دستاوردهای چهل ساله ادارات و سازمان ها در قالب های مختلف به نمایش گذاشته شد و مدیران کل برای پاسخگویی به مردم ، در غرفه ها و در ساعات مختلف حضور داشتند.

رفیعی اظهار داشت: شرکت توزیع نیروی برق استان نیز در این نمایشگاه به بیان و نمایش اقدامات شاخص خود پرداخت.

وی برخورداری ۱۶۱۹ روستا و بهره مندی بالغ بر ۳۶۵ هزار مشترک شهری و روستایی از نعمت برق، برقرسانی به ۱۹۹۴ حلقه چه کشاورزی در استان در راستای رشد و توسعه بخش کشاورزی و صنایع وابسته را از جمله اقدامات ارائه شده در این نمایشگاه عنوان کرد.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع  نیروی برق استان خراسان جنوبی اجرای بالغ بر ۱۲ هزار کیلومتر شبکه فشار متوسط و حدود ۵ هزار و ۷۰۰ کیلومتر شبکه فشار متوسط نیز بخش دیگری از اقدامات معرفی شده در این نمایشگاه بود.

وی معرفی میز خدمت الکترونیک مشترکین جهت حذف مراجعات حضوری مردم و ارائه کلیه خدمات مشترکین به صورت غیر حضوری از طریق سایت شرکت را از مهمترین اقدامات معرفی شده در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب عنوان کرد .

رفیعی وجود ۱۲ مگاوات انرژی خورشیدی  را از دیگر فعالیت های شرکت توزیع نیروی برق استان بیان کرد وگفت: این نمایشگاه  مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت .

 

                                                               
تعداد بازدید : 324
زمان انتشار : 1397/11/23


1397/11/24
عالی --بیست
نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


6 + 10 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS