بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 10 الی 12

کسب رتبه نخست توسط شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در ارزیابی نظام آراستگی (s5 ) در سطح کشور

کسب رتبه نخست توسط شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در ارزیابی نظام آراستگی (s5 ) در سطح کشور

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی ازکسب رتبه نخست مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان بیرجند در ارزیابی نظام آراستگی(5s ) درسطح کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی، علیرضا شوکتی راد از رویکرد مثبت و حمایت های ویژه مهندس شرکاء بابت انجام ممیزی ،  قدردانی و خاطرنشان کرد:اجرایی شدن سیستمی جدید با مدیریت صحیح ، تلاش وکوشش مجموعه و همدلی بین پرسنل و مدیریت ، حاصل می شود که این امردرشرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی و همچنین مدیریت توزیع نیروی برق شهرستانها با رهنمودهای ارزنده و مناسب مدیرعامل ، محقق شده است .

وی بیان داشت: در ممیزی 17 دی ماه سال جاری که توسط شرکت فرا روش صبا ، مشاور شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی ،  صورت گرفته ، مدیریت توزیع نیروی برق بیرجند با کسب 86 درصد تحقق چک لیست این مدل تعالی  ، توانست بالاترین درصد5S را در سطح کشور کسب نماید که تاکنون هیچ شرکتی نتوانسته چنین درصدی کسب کند.

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با اشاره به اینکه نظام آراستگی یکی از گام های مهم چرخه مدیریت بهره وری در محل کار است و محیط های کاری منظم ، روحیه نشاط ، ایمنی و کیفیت را برای کارمندان به همراه دارد ، به اهمیت اجرای نظام آراستگی و ممیزی آن پرداخت و گفت : اجرای این طرح در هر یک از مجموعه های مدیریتی مزایایی را دربرخواهد داشت.

شوکتی راد اظهارداشت : این مدل تعالی (  نظام آراستگی ) موجب ایجاد یک نظم فراگیر ، زمینه ساز برقراری انضباط سازمانی ، تاثیر گذار در بعد زیباسازی محیط کار و  بهداشتی شدن محیط کار و رفع آلودگیهای آن می گردد.

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی اظهار کرد : یکی از مدل های موثر در پیشرفت که باعث تغییر در زندگی ما می شود مدل 5S بوده که بر ذهن اثر گذاشته و در رفتار ما منعکس می شود.

وی با اشاره به برخی از مزایای استقرار ( نظام آراستگی ) از جمله افزایش کارایی ،  اثربخشی و روان شدن انجام امور به ویژه خدمات قابل ارائه به مردم ادامه داد : بهره برداری بهتر از شبکه ، بهسازی فرآیندهای سازمان و حذف اتلاف ، از سایر فواید این مدل تعالی است.

شوکتی راد درپایان ﺷـــﻮق و ﻋﻼﻗــــﻪ ﮐـــﺎر ﮔﺮوھــــﯽ در ﺗـــﮏ ﺗــــﮏ کارکنان را از ﻧﮑــــﺎت ﻗﺎﺑـــﻞ ﺗﻮﺟــــﻪ و  مهــﻢ ﺗـــﺮﯾﻦ ﻋﺎﻣـــﻞ ﻣﻮﻓﻘﯿـــﺖ در ﭘﯿـــﺎده ﺳــــﺎزی اﯾـــﻦ مدل برشمرد و تاکید کرد  : ﻣﮭﻨـــﺪس عبدی ، مدیر توزیع نیروی برق شهرستان بیرجند در اﻧﮕﯿﺰه ﺳﺎزی و ﮐﺎرﺗﯿﻤﯽ بسیار ﻣﻮﻓﻖ ﻋﻤﻞ ﮐﺮده اﺳﺖ.

 

                                                                                              
تعداد بازدید : 330
زمان انتشار : 1397/11/01

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


9 + 20 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS