بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 10 الی 12

مدیر کل پدافند غیر عامل استان: رصد و پایش مسائل اجتماعی در کاهش آسیب پذیری جامعه مؤثر است

مدیر کل پدافند غیر عامل استان: رصد و پایش مسائل اجتماعی در کاهش آسیب پذیری جامعه مؤثر است

 

مدیرکل پدافند غیرعامل خراسان جنوبی با بیان اینکه پدافند غیرعامل سطح آسیب را شناسایی و آسیب‌ها را در حوزه‌های مختلف پایش می‌کند گفت: رصد و پایش مسائل اجتماعی در کاهش آسیب‌پذیری جامعه مؤثر است.

 به گزارش روابط عمومی شرکت،اصغر نظافت عصر دیروز در رزمایش شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی با اشاره به رزمایش شرکت توزیع نیروی برق استان اظهار داشت: این رزمایش مانور بسیار خوبی بود و داده‌هایی که به دست آمد به‌ لحاظ بعد زمانی و مکانی مناسب است.

وی افزود: برق زیرساختی حیاتی است که بسیاری از امورات دیگر را به خود مرتبط می‌کند و اگر اتفاقی در این حوزه رخ دهد بسیاری از مراکز مهم  را درگیرو تحن تاثیر قرار می دهد.

مدیرکل پدافند غیرعامل خراسان جنوبی به هفته پدافند غیرعامل اشاره و بیان کرد: این هفته برای ما تلنگری است تا این آمادگی را در طول سال نیز داشته باشیم و تنها مختص به هفته پدافند نباشد.

نظافت تصریح کرد: برخی از امورات برق به امورات مدیریت بحران برمی‌گردد و در حیطه پدافند نیست و برخی در حوزه پدافند غیرعامل است که در آنجا به‌کمک یکدیگر می‌آییم.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان خراسان جنوبی یادآور شد: در این راستا هر آنچه توسط انسان اتفاق می‌افتد و خطرات آن در همه لایحه‌های اقتصادی، مالی، فنی، صنعتی، تولیدی و محیط زیست متوجه کشور می‌شود در شرح وظایف ما می‌آید.

نظافت با بیان اینکه آن دسته از اتفاقاتی که غیر انسان‌ساز است به مدیریت بحران برمی‌گردد اظهار داشت: گاهی از کنار برخی مسائل به‌راحتی عبور می‌کنیم و سپس متوجه می‌شویم که این امر باعث بروز مشکلاتی می‌شود.

وی با بیان اینکه پدافند غیرعامل سطح آسیب را شناسایی و آسیب‌ها را در حوزه‌های مختلف پایش می‌کند افزود: هنر ما باید این باشد که حادثه را قبل، حین و بعد از وقوع تنظیم کنیم تا بتوانیم آن را مدیریت کنیم.
تعداد بازدید : 710
زمان انتشار : 1397/08/12

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


4 + 18 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS