بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 10 الی 12

همزمان با هفته پدافند غیر عامل : رزمایش قطع برق دراستان خراسان جنوبی برگزار شد

همزمان با هفته پدافند غیر عامل : رزمایش قطع برق دراستان خراسان جنوبی برگزار شد

 

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت:به مناسبت هفته پدافند غیرعامل رزمایش قطع برق مراکز حیاتی، حساس، مهم و ضروری همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی برگزار شد و در این راستا برق ۸ مرکز در استان به مدت ۳۰ دقیقه قطع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی، هادی منصوریان مسئول برگزاری این رزمایش در حاشیه برگزاری مانور اظهار داشت: این رزمایش به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این رزمایش را کنترل آماده به کار بودن  مولد های برق اضطراری مراکز حیاتی، حساس، مهم و ضروری استان عنوان کرد و افزود: فرمان آغاز رزمایش در کشور در مرکز فرماندهی که در شرکت توزیع تهران بزرگ قرار داشت، توسط سردار جلالی رئیس پدافند غیرعامل کشور با رمز « السلام علیک یا ابا عبدالله» آغاز شد.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی بیان کرد: در خراسان جنوبی ۸ مرکز برای انجام رزمایش پیش بینی شده است که از جمله مراکز حساس و مهم استان هستند.

 

منصوریان با بیان اینکه از این 8 مرکز تعیین شده 3 محل در مرکز استان، 4 محل در شهرستان طبس و یک محل در شهرستان فردوس قرار داشت اعلام کرد: این 8 مرکز همه دارای مولدین اضطراری بوده که بلافاصله بعد از قطع برق در مدار قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه پس از دریافت فرمان برق مراکز مشخص شده مجددا وصل شد اظهار داشت: در مدت این ۳۰ دقیقه مراکز مذکور در بحث آمادگی بهره‌برداری مولد، مناسب بودن محل استقرار مولدین، مناسب بودن ظرفیت مواجه با میزان نیاز، کافی بودن میزان سوخت برای مدت مشخص و در مدار قرار گرفتن مولدین به صورت خودکار مورد ارزیابی قرار گرفتند و فرم‌های ارزیابی توسط ناظرین در محل تکمیل و به شرکت توانیر ارسال می گردد.

در این رزمایش مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی و اعضای کمیته بحران و پدافند غیر عامل این شرکت،همچنین نظافت مدیر کل پدافند غیر عامل و کارشناسان حوزه پدافند غیر عامل استانداری استان خراسان جنوبی حضور داشته و از نزدیک بر انجام رزمایش نظارت واز برگزارکنندگان این رزمایش قدردانی کرد.

                                                     
تعداد بازدید : 591
زمان انتشار : 1397/08/12

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


0 + 18 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS