بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 10 الی 12

تقدیر از شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی به عنوان دستگاه برتر در زمینه استقرار میز خدمت

تقدیر از شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی به عنوان دستگاه برتر در زمینه استقرار میز خدمت

 

طی مکاتباتی از سوی ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی ، از مدیر عامل شرکت  توزیع نیروی برق  استان در راستای کسب رتبه برتر در زمینه استقرار میز خدمت تجلیل به عمل آمد.

علیرضا شوکتی راد ، معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی  ضمن اعلام این خبر ، اظهار داشت: به دلیل کسب رتبه برتر در استخراج نتایج حاصل از ارزیابی میز خدمت و گزارش مدیریت میز خدمت استانداری مبنی بر اظهار رضایت از عملکرد شرکت در ارتباط با میز خدمت فیزیکی و الکترونیکی از این شرکت قدردانی شد.

                                                                                                                                                                                                          

وی همچین عنوان کرد : علیرغم  کمبود بودجه و نیروی انسانی ، همه همکاران در این عرصه فعال شدند تا توانستیم با توجه به بهره‌گیری از مشارکت و خرد جمعی کارهای وسیعی که بر عهده ما گذاشته شده را به نحو احسن انجام دهیم.

 علیرضا شوکتی راد ، افزايش بهره وري و کاهش بروكراسي اداري را از موارد مورد توجه در استقرار ميز خدمت به شمار آورد و اظهار کرد :  اين امر می بایست منجر به كاهش فرایندهای  اداري در زمينه دريافت خدمت در دستگاه ها باشد.

وی ، بر استفاده از فناوری اطلاعات در استقرار میز خدمت تاکید کرد و افزود: با توجه به تغيير نسل، بايد به بهترين شکل ممكن  ، این مهم مورد استفاده قرار گیرد که در این شرکت به معني واقعي كلمه مستقر گردید.

علیرضا شوکتی راد ، در پایان ضمن تقدیر از همه همکاران ، کسب این نتیجه را حاصل عملکرد مطلوب و موثر همکاران در ارائه شبانه روزی خدمات دانست و اذعان داشت : ایجاد ساز و کارهای لازم در ارائه خدمات مطلوب به مردم استان و حفظ کرامت مشترکین از الویت های کاری این شرکت می باشد

 
تعداد بازدید : 675
زمان انتشار : 1397/07/04


1397/07/05
بسیارعالی
نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


1 + 14 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS