بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 10 الی 12

کسب رتبه برتر استانی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در جشنواره شهید رجایی سال 96

کسب رتبه برتر استانی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در جشنواره شهید رجایی سال 96

 

بنابر ارزیابی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی در بین 50 دستگاه اجرایی استان  ، شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی موفق  به کسب رتبه نخست در جشنواره شهید رجایی استانی شد.

علیرضا شوکتی راد ، معاون منابع انسانی افزود: این شرکت با توجه به اقدامات انجام شده و ارائه مستندات مربوطه در این ارزیابی با کسب 1000 امتیاز در شاخص های اختصاصی و 947 امتیاز در شاخص های عمومی موفق به اخذ این رتبه گردید.

وی همچنین توضیح داد : جشنواره شهید رجایی هر ساله در سراسر کشور به منظور شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی و نهادینه کردن ارتقاء و بهبود عملکرد دستگاههای اجرایی در سطوح مختلف ملی، استانی و شهرستان برگزار می شود.

علیرضا شوکتی راد ، ضمن تاکید بر تاثیرگذاری رهنمودهای مسئولین محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بیان داشت : نتیجه ی ارزیابی ها نشان  می دهد که وظایف اداری به نحو مطلوبی در این شرکت در حال اجراست.

وی ، ضمن سپاس از حمایت همه جانبه مدیریت محترم عامل از کارکنان شرکت در ابعاد مختلف عنوان کرد : تحقق این امر در کسب رتبه به دست آمده قابل توجه می باشد.

علیرضا شوکتی راد در پایان ، از اهتمام تمامی پرسنل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در ارائه خدمات صادقانه  که منتج به کسب رتبه اول در سطح تمامی دستگاه های اجرایی استان گردید، تقدیر و تشکر به عمل آورد .

 

تعداد بازدید : 671
زمان انتشار : 1397/07/04

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


7 + 19 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS