بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 8 الی 12

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی: روستای بالای۱۰خانوار بدون برق در خراسان جنوبی وجود ندارد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی: روستای بالای۱۰خانوار بدون برق در خراسان جنوبی وجود ندارد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با بیان اینکه هیچ روستای بالای ۱۰ خانوار بدون برق در استان وجود ندارد، گفت: قرار است تعداد قابل توجهی نیروگاه خورشیدی خانگی در استان راه اندازی شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیری برق خراسان جنوبی ؛ مهدی دادگر ظهر امروز درآیین تکریم و معارفه مدیر توزیع برق زیرکوه اظهار داشت: حوزه کاری شرکت برق بسیار وسیع است و جمعیت زیادی از خدمات این شرکت برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه شهرستان زیرکوه در جذب به موقع اعتبارات رتبه یک استان را در دو سال متوالی کسب کرده است، گفت: در راستای بهره‌وری تجهیزات و افزایش ماشین آلات نیز این شهرستان شرایط مطلوبی دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از وجود هزار و ۶۳۰ روستای برق دار در استان خبر داد و افزود: سهم شهرستان زیرکوه 950 روستای برق دار است و هیچ روستای بالای ۱۰ خانوار فاقد برق نداریم.

 مهندس دادگر با اشاره به اینکه حجم کار در شرکت توزیع نیروی برق زیاد و شرایط خاص است، تصریح کرد: اما این موانع سبب نشده خدمت رسانی به مردم لحظه ای متوقف یا قطع شود.

وی با تاکید بر اینکه با تمام محدودیت‌های اعتباری خدمات را به نحو شایسته به مردم ارائه می‌دهیم، افزود: با توجه به در پیش بودن روزهای گرم تابستان در این راستا حمایت مردم و دستگاه‌های اجرایی را می‌طلبیم تا دچار مشکل قطعی برق نشویم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با بیان اینکه تعامل خوبی بین دستگاه‌های اجرایی است، گفت: استاندار خراسان جنوبی ساخت ۱۰ هزار نیروگاه خورشیدی را دستور کار قرار داده که اقدامی مهم و اثرگذار است.

دادگر با بیان اینکه نوار مرزی و شهرستان‌های مرزی استان مانند زیرکوه از اهمیت خاصی برخوردار هستند، گفت: در این راستا پیگیر اعتبارات خاصی برای امنیت مرز هستیم.

امام جمعه شهرستان زیرکوه نیز در این مراسم با اشاره به اینکه اقدامات ارزشمندی دردر شبکه توزیع و زیرساخت‌های برق این شهرستان صورت گرفته است گفت :برای قطع برق به دلیل وجود بادهای متعدد در این شهرستان باید راهکار ارائه شود

حجت الاسلام مرتضایی‌نیا با قدردانی از عملکرد مدیر سابق برق این شهرستان در چند سال گذشته خطاب به مدیر جدید امور برق زیرکوه نیز گفت: شما نیز اگر خوب عمل کردید و برای مردم کار کردید به طور ویژه از شما حمایت می‌شود.

وی با بیان اینکه باید محکم‌تر و مستحکم‌تر نسبت به گذشته کار شود، بیان کرد: باید با اتحاد و همدلی با نیروهایی که بسیار قوی خوب هستند کارها را جلو برید.

عربشاهی فرماندار زیرکوه نیز با بیان اینکه خدمات نظام جمهوری اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست، گفت: در طول ۴۰ سال مردم در روستاهای دورافتاده از خدمات زیادی بهره مند شدند که یکی از آنها نعمت برق است.

مدیر سابق توزیع  برق شهرستان زیرکوه نیز گفت: پیک مصرف در زیرکوه ۱۴ مگاوات است و با ۹۵ روستای برق دار، ۳۸ نفر پرسنل و ۸ دستگاه خودرو در خدمت رسانی به مردم کار می‌کنیم.

ابوذر سلطانی به افزایش 12 درصدی مشترکان برق زیرکوه در چند سال اخیر اشاره داشت و افزود :افزایش 50 درصدی تعداد پرسنل و ماشین آلات در راستای ارائه خدمت بهتر به مردم این شهرستان در حوزه این مدیریت صورت گرفته است.

وی مجموع مشترکان این شهرستان را ۱۸ هزار و ۱۹۱ مشترک عنوان و بیان کرد: از این میزان ۳۵ درصد مشترک شهری و مابقی روستایی هستند.

مدیر سابق  توزیع برق شهرستان زیرکوه با بیان اینکه بیشترین مصرف برق  این شهرستان در بخش کشاورزی با ۵۸ درصد است، گفت: رتبه دوم مربوط به مشترکان خانگی با ۲۶ درصد است.

در این مراسم محسن مجیدی به عنوان مدیر کفیل توزیع برق شهرستان زیرکوه معرفی وازخدمات 4 ساله ابوذرسلطانی در مسئولیت مدیریت برق این شهرستان قدردانی شد.

مجیدی پیش از این مسئولیت بهره برداری مدیریت توزیع برق شهرستان بشرویه را  عهده دار بوده است.
تعداد بازدید : 1590
زمان انتشار : 1399/03/20

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


7 + 14 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS