بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 8 الی 12

تلاش شبانه روزی برای پایداری شبکه های برق در خراسان جنوبی/آماده باش صنعت برق خراسان جنوبی در کنار مدافعان سلامت

تلاش شبانه روزی برای پایداری شبکه های برق در خراسان جنوبی/آماده باش صنعت برق خراسان جنوبی در کنار مدافعان سلامت

 

معاون بهره برداری ودیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از آمادگی کامل برای حفظ پایداری  شبکه های برق استان خبر داد وگفت: همه پرسنل صنعت برق استان با درك شرايط كنوني كشور، براي تداوم خدمات‌رساني مطلوب و تامين برق پايدار براي مشتركان تلاش مي‌كنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی، مهندس هادی منصوریان صبح امروز در بازدید از مرکز دیسپاچینگ وفوریت های برق استان بااشاره به اجرای پويش #صنعت_برق_هميشه_بيدار در کشور اظهار داشت: این پویش به منظور نشان دادن حمايت مجموعه صنعت برق از پزشكان و پرستاراني است براي مداواي بيماران كرونا در كشور تلاش مي‌كنند.

وی بیان کرد:  این روزها  با استفاده از خدمات صنعت برق نه تنها پزشکان و پرستاران قادرند درمان و رسیدگی به بیماران بحران زده از کرونا را مدیریت کنند، بلکه امکان امن ماندن مردم در خانه ها نیز مرهون تلاش و کار شبانه روزی آنان است.

معاون بهره برداری ودیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی  افزود: کارکنان ، پرکار، جوانمرد، با غیرت شرکت توزیع نیری برق خراسان جنوبی در بخش های ستادی ،عملیاتی وخدماتی بی منت و بی صدا و بی اینکه دیده شوند، زمینه تأمین رفاه و امنیت و سلامت تمام مردم و کشور را فراهم می کنند.

وی از آماده‌باش کامل 28 اکیپ‌ عملیاتی برق در طرح نوروزی برای خدمات‌ رسانی به مردم خبر داد و افزود: از این تعداد11 اکیپ پیمانکاری برای حضور به موقع در حوادث احتمالی و 17 اکیپ اجرایی آماده به‌کار برای پاسخ به مخاطرات احتمالی ایام نوروز درنظر گرفته شده است.

معاون بهره برداری ودیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با بیان اینکه اجرای طرح نوروزی از 27 اسفند ماه سال گذشته آغاز شده است، گفت: این طرح تا 16 فروردین ماه سال 99 ادامه دارد.

مهندس منصوریان  بیان کرد: در این راستا 17 دستگاه خودروی اتفاقات عملیات، 16 دستگاه بالابر و پنج دستگاه جرثقیل در اختیار اکیپ‌های عملیاتی برق استان قرار گرفته است، علاوه بر این، بازدید مستمر از شبکه‌ها و تجهیزات برق‌رسانی در تمام خطوط به خصوص نقاط حساس و حیاتی انجام و نسبت به رفع نقاط حادثه‌خیز اقدام شده است.

وی  به تلاش شبانه روزی همکاران توزیع برق شهرستانهای استان دربارندگی های اخیراشاره کرد وگفت: رفع سریع خاموشی ایجاد شده برای مشترکین در اثر رعد و برق و بارندگی شدید، تعویض تیرهای شکسته بر اثر طوفان در اسرع وقت، سرویس روشنایی معابر شهرستان، تلاش شبانه روزی برای راه اندازی ایستگاه پایش سلامت برای همکاران هلال احمر از جمله اقدامات صورت گرفته بوده است.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
تعداد بازدید : 549
زمان انتشار : 1399/01/06

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


3 + 15 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS