بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 8 الی 12

ارائه خدمات الکترونیک و غیر حضوری شرکت توزیع نیروی برق استان

ارائه خدمات الکترونیک و غیر حضوری شرکت توزیع نیروی برق استان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت مشترکان، امکان ارائه کلیه خدمات  مرتبط با فعالیت های  این شرکت در مدیریت های شهرستانها توسط میز خدمت الکترونیک فراهم شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی، مهدی دادگر اظهارداشت:به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و کاهش تردد مردم شریف استان، شهروندان گرامی می توانند برای دریافت خدمات غیرحضوری به آدرس وب سایت این شرکت مراجعه کنند.

وی افزود:در راستای تسهیل و تسریع هرچه بیشتر فرآیند خدمات رسانی و تکریم مشترکین، با توسعه میز خدمت الکترونیکی شرایطی را فراهم کرده ایم تا شهروندان بدون مراجعه حضوری و به صورت آنلاین و الکترونیکی به کلیه خدمات این شرکت دسترسی داشته باشند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در تشریع فعالیت های الکترونیک موجود گفت: پرداخت قبوض، دریافت لیست قبوض، دریافت لیست پرداخت ها، اعلام کارکرد، تغییر نام، اصلاح شماره موبایل و کدپستی، اصلاح مبلغ قبض از جمله خدمات این شرکت هستندکه به صورت غیر حضوری و از طریق مراجعه به وب سایت این شرکت قابل انجام هستند.

مهندس دادگر افزود: درخواست تست کنتور، رفع اشکال قبض، اصلاح آدرس، درخواست جمع آوری تجهیزات، درخواست قطع برق، جابجایی یا جمع آوری کنتور، دریافت جزئیات محاسبه صورتحساب، درخواست تعویض کنتور و ثبت و پیگیری شکایات نیز از طریق مراجعه به میز خدمت الکترونیک امکان پذیر است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی یادآور شد: مشترکین گرامی برای بهره مندی از این خدمات می توانند با مراجعه به وب سایت شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی به آدرس www.skedc.ir و انتخاب منوی میز خدمت الکترونیک درخواست های خود را ثبت و پیگیری کنند.

 

مهندس دادگر با تاکید بر اهمیت سلامتی و کرامت ارباب رجوع از مشترکان خواست تا ضمن استفاده از خدمات این شرکت به صورت الکترونیک، با پرداخت به موقع هزینه های برق مصرفی خود شرکت توزیع نیروی برق استان را در ارائه خدمات با کیفیت و مستمر یاری رسانند. 
تعداد بازدید : 529
زمان انتشار : 1398/12/20

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


5 + 11 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS