بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 8 الی 12

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی:تامین روشنایی منطقه گردشگری بند دره بیرجند به بهره برداری رسید

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی:تامین روشنایی منطقه گردشگری بند دره بیرجند به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی، مهندس مهدی دادگر بااعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به پیگیری و دستور استاندار خراسان جنوبی در خصوص طرح توسعه زیرساخت منطقه نمونه گردشگری  بند دره که در ایام الله دهه مبارک فجر کلنگ زنی شد ، روشنایی این پروژه در دوفاز اول ودوم اجرا و به بهره بردار رسید.

وی از نیروی برق به عنوان یکی از بنیادی ترین زیرساختها نام برد وافزود: پروژه مذکور در سه فاز در دستور کار قرار گرفت که فاز نخست آن به طول تقریبی یک کیلومتر از محل نماز خانه (آب نما) تا محل چشمه برداشت آب، با اعتباری بالغ بر 150 میلیون تومان با استفاده از امکانات موجود برقدار گردید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی افزود: درمسیرفوق چراغهای 150 وات سدیم نصب و یک دستگاه پست هوایی برای تغذیه روشنایی مذکور اجرا و به بهره برداری رسیده است.

دادگرافزود: در فازدوم پروژه 5 دستگاه برج نوری برای روشنایی حدود500 متر ازمحل چشمه تا مخزن سد با اعتباری بالغ 400 میلیون تومان اجرا وبه بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: به محض آیلندگذاری وآماده شدن مسیر اجرای فاز سوم از حاشیه بلوار پیامبر اعظم(ص) تا محل نمازخانه( آبنما) این شرکت وارد فاز سوم و تامین روشنایی محل مذکور خواهد شد.

وی اظهار داشت: فاز سوم این پروژه از حاشیه بلوار پیامبر اعظم (ص) تا رستوران معین به صورت روشنایی معابر زمینی داخل آیلند وسط از رستوران تا محل نمازخانه به صورت یکطرفه اجرا خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی طول شبکه فاز سوم را 2.6 کیلومتر عنوان و گفت:  برای اجرای فاز سوم این پروژه یک میلیارد و 500  میلیون تومان  اعتبار مورد نیاز است.
تعداد بازدید : 176
زمان انتشار : 1398/12/20

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


4 + 20 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS