بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 8 الی 12

"تکریم ودیداربا فرزند شهید یعقوبی از کارکنان شرکت توزیع برق خراسان جنوبی"

"تکریم ودیداربا فرزند شهید یعقوبی از کارکنان شرکت توزیع برق خراسان جنوبی"

 

همزمان با میلاد با سعادت ریحانه جنت حضرت زهرا اطهر (س ) رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران بیرجند و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی با حضور در منزل فرزند شهید محمد حسین یعقوبی از وی تجلیل کردند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی نیز در این دیدار با تاکید بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گلگون کفن ایران اسلامی و همچنین سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: دهه فجر مرهون فجرآفرینی شهداست.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی، مهندس مهدی دادگر  بیان کرد: هرساله که از عمر شریف انقلاب می گذرد نمی تواند بی ارتباط با منشاء انفجاری باشد که در قلب امت به برکت خون هزاران شهید تاکنون صورت گرفت و تحقق پیدا کرده است.

معاون منابع انسانی و مسئول ایثارگران شرکت در این  دیدار اظهار داشت: خانواده شهید همان طور که پیش خدا ارزش دارد در نزد خدا مسئولیتهای بزرگی هم دارد و بزرگترین مسئولیت خانواده شهید حفظ آبروی شهید است.

علیرضا شوکتی راد افزود: علاوه بر این از وظایف سایر اقشار جامعه این است که دنباله رو راه شهیدان اسلام باشند و حرمت شهدای این مرز و بوم را حفظ کنند.

مسئول ایثارگران شرکت توزیع نیری برق خراسان جنوبی به تعداد ایثارگران شرکت اشاره کردوگفت: در حال حاضرخانواده ایثارگران شاغل در شرکت 13 نفر هستند که  از این تعداد 8 نفر فرزند شهید و 5 نفر رزمنده می باشند.

در پایان این دیدار هدیه ای به رسم یادبود به خانم حمیده یعقوبی فرزند شهید محمد حسین یعقوبی تقدیم شد.

 

                                   
تعداد بازدید : 253
زمان انتشار : 1398/12/03

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


0 + 11 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS