بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 8 الی 12

اعزام گروه عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی به کاظمین

اعزام گروه عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی به کاظمین

 

گروه عملیاتی تخصصی شرکت توزیع نیری برق خراسان جنوبی با هدف مشارکت در تأمین برق پیاده روی عظیم اربعین حسینی وبا بدرقه مدیر عامل و جمعی از معاونان ،مدیران و کارکنان عازم کاظمین شدند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی در این مراسم، پیاده روی اربعین حسینی را مانوری بزرگ برای اقتدار اسلام عنوان کرد و افزود: پیاده روی اربعین حسینی مانوری بزرگ برای اقتدار اسلام است که هر ساله با شکوه و عظمت هر چه بیشتر برگزار می‌شود.

 به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی ، محمد ابراهیم شرکاء اظهار داشت: امسال نیز با نزدیک شدن به اربعین حسینی همچون سال‌های گذشته شاهد شور و اشتیاق غیرقابل وصف عشاق حسینی برای شرکت در این پیاده‌روی عظیم هستیم.

وی با بیان اینکه خدمت رسانی به زوار حسینی حرکتی ارزشمند و عاشقانه است و این عشق است که خادمین را به عراق می‌کشاندادامه داد: خادمی زائران سعادت بزرگی است و قطعا این عزیزان در ثواب زیارت زائران کربلا شریک خواهند بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی  بیان کرد: این شرکت نیز که همواره به عنوان خادمان مردم تمام تلاش خود را برای آرامش مردم انجام داده در پیاده روی اربعین حسینی نیز به عنوان ذره‌ای از دریای بیکران عشقی که روانه کربلا می‌شود پا به پای مردم حضور خواهد داشت.

رئیس گروه HSE  شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در مراسم بدرقه این گروه گفت: گروه عملیاتی این شرکت با هدف مشارکت در تأمین برق پیاده روی عظیم اربعین حسینی عازم کاظمین شدند.

جواد بهایین اظهار داشت:  این گروه 5نفره متشکل از  یک نفر کارشناس  و4 نفر سیم بان همراه یک دستگاه خودروی عملیاتی در پی اعلام ستاد بازسازی عتبات عالیات شرکت توانیر عازم عتبات عالیات شدند.

وی افزود: خادمی زائران سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)در ایام اربعین نعمتی است که نصیب هر بنده ای نمی شود ازاین رو خدمتی است که جزء خدمات ماندگار در شرکت توزیع محسوب می شود.

رئیس گروهHSE شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با تشریح وظایف و حساسیت خدمت رسانی به زائرین و عاشقان اباعبدالله الحسین (ع ) اظهار داشت: این گروه اعزامی همراه تجهیزات کامل، برای تأمین برق سایت های اسکان زائرین و موکب های مستقر در شهر کاظمین عازم کشور عراق شدند.

 

 

                                       
تعداد بازدید : 426
زمان انتشار : 1398/07/21

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


2 + 13 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS