بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 8 الی 12

توزیع ۲ هزار بسته لوازم التحریر ویژه طرح قبض سبز در بین دانش آموزان کمتر برخوردار خراسان جنوبی

توزیع ۲ هزار بسته لوازم التحریر ویژه طرح قبض سبز در بین دانش آموزان کمتر برخوردار خراسان جنوبی

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از توزیع ۲۰۰۰ بسته لوازم التحریر ویژه طرح قبض سبز توسط شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در بین دانش آموزان کمتر برخوردار خراسان جنوبی خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی، مهندس محمد ابراهیم شرکاء در مراسم توزیع ۲۰۰۰ بسته لوازم التحریر ویژه طرح قبض سبز توسط شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی اظهار داشت: از ابتدای تیر ماه امسال حذف قبوض کاغذی برق در دستور کار وزارت نیرو قرار گرفت و از ابتدای مهر ماه این طرح به طور کامل اجرا و  قبض سبز جایگزین قبوض کاغذی برق شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با اشاره به اینکه طرح مذکور ملی است و در سراسر کشور به طور همزمان اجرا می شود  بیان کرد: در خراسان جنوبی نیز به تبعیت از کل کشور این طرح اجرایی شده است و در حال حاضر قبض کاغذی چاپ نمی شود و قبوض به صورت الکترونیکی صادر می شود. 

شرکاء تصریح کرد: در راستای اجرای این طرح، سالانه حدود یک میلیون و 800 هزار  قبض کاغذی صرفه جویی می شود که این امر هم به نفع محیط زیست و هم به نفع اقتصاد کشور است .

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان به اهداف این طرح اشاره کرد و گفت: تکریم مشترکان، صرفه جویی در وقت و مصرف کاغذ، حفظ محیط زیست و کاهش تردد از اهداف اصلی طرح حذف قبوض کاغذی می باشد.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا مشترکین شرکت برق از طریق پیامک مشخصات خود را ارسال نموده که در سامانه  شرکت توزیع نیروی برق ثبت می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی یادآور شد: از محل صرفه جویی این طرح، با ابلاغ وزارت نیرو و شرکت توانیر در مرحله نخست ۲ هزار بسته آموزشی را در خراسان جنوبی در مناطق محروم و در بین دانش آموزان کمتر برخوردار توزیع و امید است در فاز های بعد نیز بتوانیم این کمک ها را انجام دهیم.

شرکاء خطاب به دانش آموزان با تاکید بر مدیریت مصرف برق اظهار داشت: مصرف بی رویه برق سبب کمبود برق می شود و زندگی برای همه ما مشکل خواهد بود، بنابراین باید با مدیریت مصرف انرژی برق شرایط استفاده از این انرژی گرانبها را برای همه هم وطنانمان در سراسر میهن عزیزمان فراهم کنیم.

یکه خانی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیرجند نیز ضمن تقدیر و تشکر از این حرکت انسان دوستانه شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی افزود: زندگی بدون برق محال است و اگر ما از این نعمت بزرگ برخوردار هستیم به برکت مجاهدت های پرسنل شرکت برق است.

وی با اشاره به گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان کرد: امنیت و آرامش امروز ملت ایران مدیون فداکاری های رزمندگان ما است که در ۸ سال دفاع مقدس برای حفظ آرمان های انقلاب اسلامی جان خود را فدا کردند.

سکینه طیبی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی نیز در این مراسم ضمن تاکید بر ضرورت صرفه جویی در مصرف برق اظهار داشت: هرکدام از ما باید در مصرف برق صرفه جویی کنیم تا آیندگان ما از این نعمت بی نصیب نمانند.

وی با اشاره به اهمیت طرح قبض سبز خاطرنشان کرد: از محل صرفه جویی حاصل از حذف قبوض کاغذی برق شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی هدیه های خوبی خریداری و در بین دانش آموزان نیازمند توزیع می کنند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی یادآور شد: دانش آموزان آینده سازان این نظام هستند و باید با درس خواندن آینده مملکت را خوب بسازند. 
تعداد بازدید : 566
زمان انتشار : 1398/07/08

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


5 + 18 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS