بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 8 الی 12

تعویض 1500 کنتور پر مصرف آنالوگ به دیجیتال و نصب بیش از4 هزار کنتور فهام در خراسان جنوبی

تعویض 1500 کنتور پر مصرف آنالوگ به دیجیتال و نصب بیش از4 هزار کنتور فهام در خراسان جنوبی

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با بیان اینکه یک هزار و 500 کنتور پر مصرف آنالوگ به کنتور دیجیتال تعویض شده است گفت: تاکنون برای 4 هزار و 63 مشترک کنتور فهام نصب شده و تمام مشترکین دیماندی 30 کیلووات و بالاتر و 61 مشترک سه فاز غیر دیماندی به کنتور فهام تجهیز شده است. 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی ، محسن بخشایی در جلسه هماهنگی شرکت های توزیع برق منطقه 3 اظهار داشت: تاکنون روند پیک بار خراسان جنوبی روند منطقی بوده است.

 وی با بیان اینکه امسال پیک بار خراسان جنوبی 288.6 بوده است افزود: این کار با اجرای پروژه های مدیریت مصرف و همکاری مشترکان در بخش های مخلف از جمله صنایع ، کشاورزی و مشترکین خانگی حاصل شده است.

 بخشایی به وضعيت ثبت نام مشترکين دربرنامه پاسخگویی بار 98 اشاره کرد و تصریح کرد: تعداد 657 مشترک در سامانه پیک بار کشور ثبت نام شده اند که در این راستا بخش کشاورزی با 442 مشترک و صنایع با 69 مشترک همکاری بیشتری را با شرکت توزیع نیروی برق داشته است.همچنین وی افزود کل 24 جایگاه سی ان جی فعال در استان در پیک بار امسال همکاری داشته اند .

 بخشایی با بیان اینکه یک هزار و 500 کنتور پر مصرف آنالوگ به کنتور دیجیتال تعویض شده است اظهار داشت: در بحث روند پیک روز، هیچ روزی از پیک مجاز رد نشده ایم و در پیک شب نیز در محدوده پیک سبز بوده ایم.

 وی به اقدامات انجام شده برای پروژه همکاری  4 ساعت چاه های کشاورزی در ساعت  های پیک باراشاره کرد و افزود: نصب 224 کنتور فهام، جهت چاه های کشاورزی با اعتبار 4480 ميليون ريال  در شش ماه دوم 97 و نصب سه دستگاه کليد برای مدیریت از راه دور مجهز بهRTU ، انتن ومودم با اعتبار3600 ميليون ريال روی فیدرهای کشاورزی از جمله اقدامات انجام شده است.

 معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی به اقدامات انجام شده برای بهينه سازی مصرف به پروژه تعديل روشنايی معابر اشاره کرد و گفت: تعويض 2 هزار و 456 چراغ روشنايی از چراغ گازی پرمصرف به کم مصرف درنيمه دوم سال 97 با اعتبار  8496 ميليون ريال درسطح استان از جمله اقدامات انجام شده در این راستا است.

 وی همچنین با اشاره به اقدامات انجام شده برای پروژه استفاده از مولدين خود تامين خاطرنشان کرد: شناسایی کليه مولدين قابل بهره برداری به تفکيک مشترکين صنعتی، تجاری، اداری و نظامی  انجام شده و مکاتبه جهت آمادگی مولدين درپيک تابستان وهماهنگی لازم با شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان جهت تامين سوخت مولدين انجام شده است . همچنین به منظور برداشت پروفيل بار مولدين خود تامين با اعتباری به مبلغ 1000 ميليون ريال 29 کنتور هوشمند فهام نصب شده و 32 تفاهم نامه همکاری با مشترکين دارای مولد منعقد شده است.

 معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی به آخرین وضعیت نصب کنتورهای فهام در شرکت برق اشاره کرد و گفت: تاکنون برای 4 هزار و 63 مشترک کنتور فهام نصب شده و تمام مشترکین دیماندی 30 کیلووات و بالاتر و 61 مشترک سه فاز غیر دیماندی به کنتور فهام تجهیز شده است.

بخشایی با بیان اینکه همچنین مقدمات نصب 300 دستگاه کنتور فهام مستقیم برای چاه های کشاورزی غیر دیماندی در حال انجام است افزود: درصورت تخصیص 175 کنتور سه فاز مستقیم، کل چاه های کشاورزی سه فاز (دیماندی و غیردیماندی) به کنتور فهام تجهیز خواهد شد.

                        
تعداد بازدید : 393
زمان انتشار : 1398/05/16

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


4 + 12 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS