بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 10 الی 12

فرمان مدیریت بار چاه های کشاورزی خراسان جنوبی از راه دور اجرا می شود

فرمان مدیریت بار چاه های کشاورزی خراسان جنوبی از راه دور اجرا می شود

 

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با بیان اینکه تمام چاه های کشاورزی خراسان جنوبی مجهز به سیستم کنترل هوشمند از راه دوراست گفت:  فرمان مدیریت بار چاه های کشاورزی از راه دور اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیری برق خراسان جنوبی، محسن بخشایی صبح امروز دربازدید از چاههای کشاورزی بیرجند با اشاره به مدیریت مصرف برق در بخش کشاورزی اظهار داشت: کشاورزی شامل دو بخش چاه های کشاورزی و صنایع کشاورزی است.

وی با اشاره به اینکه در بحث چاه های کشاورزی اقدامات موثر و شاخصی برای کنترل و مدیریت بار انجام شده است افزود: در این راستا اگر یک مشترک کشاورزی با شرکت توزیع تفاهم نامه همکاری منعقد و  در ۴ ساعت پیک یک ماه مصرف نداشته باشد قبض برق ماه همکاری در کلیه ساعات شبانه روزی به صورت رایگان محاسبه می شود

 معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با بیان اینکه این مشوق خوبی برای بخش کشاورزی است و کمک شایانی به کشاورزان می کند بیان کرد: خوشبختانه تمام چاه های کشاورزی در استان کنترل هوشمند دارند.

بخشایی تصریح کرد: اگر مدت زمان همکاری چاه ها با شرکت برق یک ماه باشد پاداش خوبی دریافت خواهند کرد، همچنین این اقدام برای صنایع کشاورزی نیز انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: در بحث صنایع کشاورزی نیز به همان نسبت انرژی که کاهش می دهند بهای برقشان را تعدیل و ضرایب تخفیف را لحاظ می کنیم زیرا به دلیل اینکه نرخ صنایع کشاورزی نسبت به کشاورزی بالاتر است تخفیفات نیز به همان نسبت بالاتر می رود.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با اشاره به اینکه ما میتوانیم چاه های کشاورزی را از راه دور فرمان مدیریت بار بدهیم یادآور شد: در تعرفه کشاورزی بخشی بعنوان چاه های آب شرب داریم، زیرا چاه های آب شرب نیز در طبقه بندی کشاورزی قرار می گیرند.

بخشایی اظهار داشت: همچنین با توجه به اینکه چاه های آب شرب زیرمجموعه وزارت نیرو هستند عملا به صورت الزامی و اجباری باید در برنامه های مدیریت مصرف شرکت کنند.

وی افزود: در این راستا نیز چاه هایی که مخزن برای ذخیره آب دارند و می توانند چاه را در پیک بار خاموش کنند لیست خود را به شرکت برق اعلام و بر اساس مدت زمان خاموشی تخفیفات محاسبه و بر روی قبوض لحاظ می شود.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با بیان اینکه در راستای مدیریت مصرف برق شرکت آب و فاضلاب نیز موظف است اگر مولدی دارند در زمان پیک به مدار بیاورد گفت: در بحث مدیریت مصرف برق ، وزارت نیرو کلیه شرکتهای وابسته را  الزام به همکاری با شرکت های توزیع برق کرده و باید چاه هایی که سرشب نیاز نیست از مدار خارج شوند.
تعداد بازدید : 395
زمان انتشار : 1398/04/10

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


8 + 17 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS