بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 10 الی 12

بهینه سازی و تقویت روشنایی بلوار پیامبر اعظم(ص ) بیرجند اجرا شد

بهینه سازی و تقویت روشنایی بلوار پیامبر اعظم(ص ) بیرجند اجرا شد

مدیر توزیع برق شهرستان بیرجند گفت: با هدف ارتقای كمي و کیفی سطح نورپردازی، زیبایی بصری و ایمنی  نورپردازی، ترمیم و تقویت روشنایی بلوار پیامبر اعظم(ص ) در دستور کار شرکت توزیع نیروی برق استان قرار  قرار گرفت.

.به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی،مهندس محمد رضا عبدی اظهارکرد: این پروژه از میدان دانشگاه آزاد تا میدان آوینی بلوار پیامبر اعظم(ص)  به طول ۱۲۵۰ متر  وبا اعتبار یک میلیارد و875 میلیون ریال از محل اعتبارات اجرا شده است.

وی همچنین گفت: به منظور تامین مناسب نور و روشنایی وتسهيل در روند رفت و آمد و ايمني شهروندان ادامه این پروژه از میدان آوینی تا سفیر امید ۸۸۰ متر با اعتباریک میلیارد و320 میلیون ریال  نیز اجرا ومورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیر توزیع برق شهرستان بیرجند با بیان اینکه نورپردازی فرآیند توسعه بسترهای بصری شهر است گفت:در راستای تسهیل رفت و آمد مردم در جاده سلامت به منظور تامین نور مطلوب و تسهیل در تردد رانندگان این طرح دردستور کار قرارگرفت

.عبدی گفت:با تقویت و تعویض چراغ ها شدت نور افزایش یافته و روشنایی با توجه به استانداردهای تعریف شده از طرف وزارت نیرو (نشریه 614 سازمان مدیریت و برنامه ریزی) با کیفیت مطلوب تری محقق شده است.
تعداد بازدید : 385
زمان انتشار : 1398/04/10

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


3 + 11 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS