بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 10 الی 12

در راستای مدیریت مصرف برق: اطلاع رسانی به مشترکان شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از طریق پیام صوتی صورت می گیرد.

در راستای مدیریت مصرف برق: اطلاع رسانی به مشترکان شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از طریق پیام صوتی صورت می گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین شرکت مخابرات استان خبر داد وگفت: در این تفاهم نامه شرکت مخابرات ایران تقبل کرده است که بحث اطلاع رسانی در مناطقی که شرکت برق اعلام می کند ،پیامک صوتی روی خطوط تلفن ثابت ارسال شود.

به گزارش  روابط عمومی شرکت توزیع نیری برق خراسان جنوبی ، مهندس محمد ابراهیم شرکاء با اشاره به تفاهم نامه همکاری با شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: ارتباط ما با مشترکین قطعا نیازمند یک بستر ارتباطی قوی است.

وی افزود: یکی از قوی ترین بسترهای ارتباطی که در کشور وجود دارد تلفن و تلفن همراه و اینترنت است و تمام این خدمات از طریق شرکت مخابرات ایران ارائه می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی بیان کرد: در این راستا با هماهنگی انجام شده با شرکت مخابرات استان در قالب یک تفاهم نامه، مواردی را با یکدیگر هماهنگ کردیم تا کار با سرعت عمل بیشتری انجام شود.

شرکاء با بیان اینکه یکی از مهمترین اقداماتی که در این زمینه انجام شد بحث اطلاع رسانی است تصریح کرد: در این راستا هم در بحث اطلاع رسانی در زمینه روش ها و زمان های مدیریت مصرف و هم اطلاع رسانی مناطق مشمول برنامه  های مدیریت بار شرکت که نیاز به همکاری و مساعدت مردم در برنامه های مدیریت بار تابستان دارد  مباحثی مطرح و تفاهم لازم انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: در این تفاهم نامه شرکت مخابرات ایران تقبل کرده است که بحث اطلاع رسانی در مناطقی که شرکت برق اعلام می کند با ارسال پیامک صوتی روی خطوط تلفن ثابت انجام دهد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی یادآور شد: در این  تفاهم نامه ودر زمان مدیریت بار مردم از قبل اطلاع خواهند یافت که کدام مناطق باید بار خود را کم کنند . همچنین در زمانی که به مدیریت بار نیازی نیست با پیام های مدیریت مصرف راهنمایی های لازم برای اصلاح الگوی مصرف به مشترکان ارائه می شود.

شرکاء با بیان اینکه این امر کمک زیادی به بحث اطلاع رسانی و فرهنگ سازی می کند اظهار داشت: بسیاری از امکانات و زیر ساختهای ارتباطی اعم از بسترهای ارتباطی با فیبر نوری و  اینترنت پر سرعت می تواند برای ارتباط و برگزاری جلسات به صورت ویدئو کنفرانس و غیر حضوری شدن جلسات نیز استفاده گردد

وی با بیان اینکه این کارسبب کاهش قابل توجه هزینه و جلوگیری از ماموریت ها و رفت و آمدهای پرخط می گردد افزود: با توجه به راه اندازی سیستم ارتباط ویدئو کنفرانس در تعدادی از شهرهای استان توسط خود شرکت توزیع در این تفاهم نامه ترتیبی اتخاذ گردید که برگزاری جلسات شرکت برق با شهرستان های که فعلا امکان ویدئو کنفرانس با ستاد شرکت ندارند از طریق سیستم ویدئو کنفرانس شرکت مخابرات انجام شود تا بتوانیم از ظرفیت ها و زیرساخت های موجود به بهترین نحوه استفاده کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: همچنین در این تفاهم نامه بر تسریع و اولویت بندی برای تامین برق مراکز مورد نظر شرکت مخابرات تاکید شد.

شرکاء گفت:  شرکت توزیع از کلیه دستگاه های اجرایی که دارای مولد اضطراری هستند درخواست کرده که در پیک ظهر از مولدین اضطراری برای تامین قسمتی یا تمام توان مورد نیاز دستگاه مربوطه استفاده  کنند.

وی اظهارکرد:با توجه به اینکه شرکت مخابرات ظرفیت های خوبی برای استفاده از مولدین مراکز مخابراتی خود دارد مقرر شد بررسی لازم انجام و کلیه مولدینی که قابلیت به مدار آمدن دارند را آماده و به شرکت توزیع اعلام و در زمان نیاز وارد مدار شود.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی اظهار داشت: این گونه تفاهم نامه های بین دستگاهی کمک زیادی به حل مشکلات استان و تسریع در کارها و حذف بروکراسی اداری میکند .
تعداد بازدید : 392
زمان انتشار : 1398/04/10

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


2 + 19 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS