بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 8 الی 12

ضرورت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در بحث ایمنی در ۹۰ درصد حوادث عامل انسانی مقصر است

ضرورت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در بحث ایمنی در ۹۰ درصد حوادث عامل انسانی مقصر است

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با تاکید بر ضرورت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در بحث ایمنی گفت: باید در زمینه ایمنی، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مناسب انجام شود.

به گزارش دفتر روابط عمومی، مهندس محمد ابراهیم شرکاء ظهر دیروز در هجدهمین همایش سالانه ایمنی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی اظهار داشت: حوادث مردمی حوادث بسیار نگران کننده ای است و مسئولیت ما را سنگین تر می کند.

وی با اشاره به ضرورت اطلاع رسانی در بحث ایمنی به مردم افزود: رسانه ها در زمینه اطلاع رسانی نقش بسیار مهمی را بر عهده دارند و می توانند کمک کنند تا پیام های ایمنی به مردم منتقل و آگاه سازی صورت گیرد.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با بیان اینکه علل حدود ۹۰ درصد از حوادث عوامل انسانی هستند بیان کرد: باید در زمینه ایمنی فرهنگ سازی و اطلاع رسانی انجام شود.

شرکاء با اشاره به اینکه تشریح و توضیح کار، از موارد مهمی است که باید مدنظر باشد تصریح کرد: همچنین سرپرستان نیز باید بحث ایمنی را جدی گرفته و وظیفه خود را به درستی انجام دهند.

وی با بیان اینکه بحث سرپرست و اطاعت پذیری اهمیت بسیاری دارد خاطرنشان کرد: در این راستا باید به صورت جدی تر به این مقوله توجه شود تا کاهش حوادث را شاهد باشیم.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان با اشاره به اینکه مدیران و سرپرستان ما باید به بحث سرپرست و تفهیم کار دقت بیشتری داشته باشند یادآور شد: همچنین مباحث ایمنی در کلیه مراحل کار نیز باید مدنظر باشد تا خدای نکرده شاهد خوادث ناگوار نباشیم.

وی با اشاره به اینکه بازدید مدیران باید از نظر کمی کامل و به اندازه باشد اظهار داشت: همچنین لازم است در بازدید ها از لحاظ کیفی نیز نقاط قابل بهبود و نقاط قوت دیده شده ومتناسب با آن همکاران تشویق و یا مورد مؤاخذه قرار گیرند.

شرکاء با تاکید بر بحث آموزش خاطر نشان کرد: آموزش درست یکی از مهمترین عوامل در کاهش ضریب خطا در مباحث برق است که توجه به این امر میتواند از بروز حوادث به نحو چشمگیری جلوگیری کند.

 
تعداد بازدید : 693
زمان انتشار : 1398/02/11


1398/02/13
خوب
نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


4 + 20 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS