بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 8 الی 12

هجدهمین همایش سالانه ایمنی در شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی برگزار شد

هجدهمین همایش سالانه ایمنی در شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی برگزار شد

 

در مراسمی با حضور مدیرعامل سابق شرکت توزیع نیروی برق استان  خراسان رضوی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی  و تنی چند از مسئولان استانی و مدیران و کارگران و پرسنل نمونه این شرکت هجدهمین همایش سالانه ایمنی در شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی، جواد بهائین ظهر دیروز در هجدهمین همایش سالانه ایمنی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: این همایش هجدهمین سالی است که همزمان با روز جهانی کار و کارگر و روز صنعت برق در استان برگزار می شود.

دبیر هجدهمین همایش سالانه ایمنی در خراسان جنوبی به اهداف برگزاری این همایش اشاره کرد و افزود:  این همایش به منظور ارتقاء سطح فرهنگ ایمنی کارکنان و کاهش حوادث در بین پرسنل شرکت توزیع برق برگزار می شود.

بهائین همچنین یکی دیگر از اهداف برگزاری این همایش را ارتقاء سطح فرهنگ ایمنی مردم به منظور کاهش حوادث مردمی عنوان کرد و بیان کرد: برگزاری این همایش باعث کاهش حوادث و ارتقاء سطح ایمنی و موجب شادی، طراوت و ایجاد انگیزه در بین پرسنل شرکت برق می شود که این امر عامل اصلی در کاهش حوادث است.

وی با بیان اینکه سلامت و صیانت و حفاظت از جان پرسنل از مهمترین اهداف ما است تصریح کرد:  بزرگترین و مهمترین سرمایه اصلی هر سازمان، توجه به مقوله منابع انسانی آن سازمان است، به همین منظور توجه خاصی به موضوع سلامت کارکنان و ارتقاء نظام مدیریت سلامت، ایمنی و محیط زیست(HSE) صورت گرفته است.

مدیر دفتر ایمنی (HSE) شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اهداف برگزاری همایش سالیانه ایمنی، تشویق و قدردانی از کارکنان نمونه در بحث ایمنی است تا تلاش های این افراد برای سایر کارکنان یک الگو باشد.

بهائین  یادآور شد: یکی از موفقیت های شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی در سالهای اخیرکاهش حوادث مردمی ناشی از برق گرفتگی مرتبط با شکبه های توزیع و همچنین کاهش چشمگیر حوادث پرسنلی و پیمانکاری این شرکت بوده است که در این راستا اصحاب رسانه نقش موثری در آگاه سازی و ارتقاء سطح فرهنگ عمومی مردمی ایفا مینمایند.

گفتنی است این همایش با حضور ۲۵۰ نفر از مدیران و پرسنل شرکت برق استان برگزار شد و در حاشیه همایش نیز از تجهیزات خط گرم و خودروهای عملیاتی بازدید و از پرسنل نمونه ایمنی شرکت با اهدا لوح و تندیس همایش قدردانی صورت گرفت.

 

 
تعداد بازدید : 613
زمان انتشار : 1398/02/11

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


7 + 11 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS