بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 8 الی 12

شبکه برق در تمام شهرستانهای استان خراسان جنوبی پایدار است/ تلاش برای برقدار کردن 5 روستای طبس

شبکه برق در تمام شهرستانهای استان خراسان جنوبی پایدار است/ تلاش برای برقدار کردن 5 روستای طبس

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با بیان اینکه ۳۳ گروه اجرایی وعملیاتی این شرکت در استان آماده باش هستند گفت:در حال حاضر شبکه برق در تمام شهرستانهای استان خراسان جنوبی پایدار است.

محمد ابراهیم شرکاء در نشست تخصصی مدیریت بحران در این شرکت اظهارداشت: با توجه به وضعیت بحرانی از هفته گذشته ودرراستای جلسات کمیته مدیریت بحران استانداری، تمام امکانات این مجموعه بسیج ودر حال آماده باش هستیم.

 وی بیان کرد:همه مرخصی ها در سطح این مجموعه لغو شده ومکاتبات واطلاع رسانی لازم به مدیران شهرستانها وپرسنل بهره برداری،فنی وکشیک وپیمانکاران ابلاغ شده وهمه به حالت آماده باش هستند.

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی بااشاره به وقوع سیل در سه روستای معروفان ،قنبر وبهامرز در شهرستان سربیشه وقطع برق در این روستا بیان کرد: تلاش برای برقدار کردن این روستاها که از شب گذشته آغاز شد و تا ساعت 11 ظهر امروز برق روستای قنبراز طریق شبکه و همچنین عصر امروز نیز برق روستاهای معروفان و بهامرز از طریق دیزل تامین گردید.

وی بیان کرد: به دلیل وقوع سیلاب وعدم دسترسی به۲روستای یادشده، تلاش تیم های فنی واجرایی این شرکت برای برقدار کردن ۲روستای مزبور با تمام توان ادامه داشت افزود که محض فروکش کردن شرایط جوی جهت تامین برق این روستاها دیزل به منطقه اعزام و برق این دو روستا تامین گردید

محمد ابراهیم شرکاء همچنین به قطعی برق 5 روستا در منطقه دستگردان طبس از ساعت 18 به علت وقوع سیل و شکستگی تیر اشاره داشت و افزود: گروه های عملیاتی به منطقه اعزام شده اند اما به علت شرایط بد آب و هوایی فعلا دسترسی به منطقه امکان پذیر نیست.

وی افزود: در حال حاضر روستاهای سمت ده محمد، حلوان و پیستان بی برق می باشند که به محض ایجاد شرایط جوی مناسب و ایمن، همکارن نسبت به اصلاح شبکه و تامین برق روستاهای مذکور اقدام خواهند نمود.

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی به آمادگی گروههای اجرایی و عملیاتی وپیمانکاران این شرکت و در مجموع آماده باش ۱۰۰نفر پرسنل و نیروی عملیاتی در تمام شهرستانهای استان اشاره کرد وافزود: درراستای آمادگی تجهیزات وامکانات، تمام مولدهای برق اضطراری در همه شهرها تست وآماده به کار میباشد.




تعداد بازدید : 854
زمان انتشار : 1398/01/25





نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


6 + 10 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS