بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 8 الی 12

آمادگی۳۳ گروه عملیاتی شرکت توزیع برق خراسان جنوبی درمواجهه با بحران های احتمالی

آمادگی۳۳ گروه عملیاتی شرکت توزیع برق خراسان جنوبی درمواجهه با بحران های احتمالی

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی، مهندس هادی منصوریان اظهار داشت:براساس اعلام شرکت توانیر پرسنل صنعت برق این استان در پي تشدید بارندگی‌ها و وقوع سيل در برخي نقاط کشور در آمادگي كامل به سر مي‌برند و در حال حاضر هيچ‌گونه بحراني در حوزه برق وجود ندارد.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان با بیان اینکه تمام تیم ها وگروههای عملیاتی این شرکت در ایام سال آماده باش هستند افزود:درپی وقوع سیل در اقصی نقاط کشور طی دوروزگذشته ۳۳ تیم عملیاتی با توان بیش ۱۰۰نفر شامل مدیران ،معاونان و مسئولان بهره برداری و کادر فنی و اجرایی در ستاد شرکت و۱۱شهرستان این استان در آماده باش کامل وکشیک به سر می برند.

وی بیان کرد: همچنین در راستای این مهم تمامی تیم های فنی واجرایی پیمانکاران این شرکت نیز آماده باش هستند.

مهندس منصوریان بیان کرد: خودروهای عملیاتی،جرثقیل،بالابر وگروههای خط گرم در ستاد وشهرستانهای استان با تمامی تجهیزات وامکانات فنی وخدمات رسانی در آمادگی کامل قرار دارند.

معاون بهره برداری ودیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مولد های اضطراری وانبارهای مدیریت بحران مورد کنترل ،ارزیابی وبازدید قرارگرفته است بیان کرد: گروه‌هاي عملياتي این شرکت با تجهيزات كافي آماده هستند در صورت هرگونه مشکل وبحران درحوزه برق و با اعلام شرکت توانیر در کوتاهترین زمان ممکن به مناطق مدنظر اعزام شوند.
تعداد بازدید : 838
زمان انتشار : 1398/01/07

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


9 + 18 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS