Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/skedc/domains/skedc.ir/public_html/views/postView.php on line 29 شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی

شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی

کلیه روستاهای بالای 10 خانوار استان برقدار است

کلیه روستاهای بالای 10 خانوار استان برقدار است

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با بیان اینکه 100 درصد جمعیت شهری استان از نعمت برق برخوردارند گفت: کلیه روستاهای بالای 10 خانوار در استان نیز از نعمت برق برحوردارند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق استان ، محمد ابراهیم شرکا در دیدار مشاور وزیر نیرو با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت:  در حوزه برق در خراسان جنوبی مشکل خاصی وجود ندارد و همه روستاهای بالای 10 خانوار استان برق دارند.

محمد ابراهیم شرکاء افزود: در حوزه برق استان در حال حاضر در خصوص افزایش کیفیت خدمات برقرسانی کار می‌شود.

وی افزود: نرخ انرژی های توزیع نشده که یکی از شاخص های مهم در صنعت برق می باشد در خراسان جنوبی بسیار ناچیز است که این خود نشان دهنده تلاش مستمر و شبانه روزی همکاران در حوزه برق استان است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان همچنین افزود: در بخش انرژِ های تجدید پذیر با توجه به ظرفیت های استان از لحاظ تابش خورشید و وزش باد اقدامات قابل توجهی صورت گرفته به طوری که در بخش انرژی خورشیدی تاکنون 254 مجوز صادر شده است.

 مدیر عامل شرکت آب فاضلاب روستایی استان نیز در این دیدار اظهار داشت: در استان خراسان جنوبی هزار و 749 روستا دارای سکنه وجود دارد که از این تعداد 946 روستا تحت پوشش  آب و فاضلاب روستایی هستند.

مهدی صفوی نژاد با بیان اینکه از هزار و 749 روستا در خراسان جنوبی تعداد 918 روستا بالای 20 خانوار است که 733 روستا تحت پوشش آبرسانی آب و فاضلاب روستایی است، افزود: امسال اعتبار از صندوق توسعه ملی 19 میلیارد و 500 میلیون تومان بود که برای 35 مجتمع آبرسانی در خراسان جنوبی تخصیص یافت.

 

مدیر عامل  شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی گفت: در سال 96 تعداد 20 درصد از مشترکان ما دو برابر الگوی مصرف آب مصرف می‌کنند و 76 درصد به اندازه آب مصرف می‌کنند و در زمان پیک مصرف تعداد 460 روستا با تانکر آبرسانی و در زمان عادی بیش از 400 روستا با تانکر آبرسانی می‌شود.

آدرس صفحه :