Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/skedc/domains/skedc.ir/public_html/views/postView.php on line 29 شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی

شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی

توسعه ارتباطات و شناخت نیاز مخاطبان مهم ترین بستر پیشرفت روابط عمومی هاست

توسعه ارتباطات و شناخت نیاز مخاطبان مهم ترین بستر پیشرفت روابط عمومی هاست

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات خراسان جنوبی با بیان اینکه کمک به جریان گردش آزاد اطلاعات از دستاوردهای به کارگیری رسانه‌های اجتماعی است گفت: توسعه ارتباطات به عنوان محور اصلی وظایف روابط‌عمومی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی, محمد قربانی صبح امروز در کارگاه آموزشی اصول خبرنویسی در شرکت توزیع برق خراسان جنوبی گفت: سازمان‌ها با تمرکز بر این موضوع می‌توانند نسبت به شناسایی نیازهای واقعی مخاطبان خود اقدام کنند.

وی بر به کارگیری تکنیک‌های جدید خبرنویسی تاکید کرد و گفت: مسئولان روابط عمومی واحدها می‌توانند با شناخت بهتر خبر و تهیه و ارسال اخبار و گزارش‌های مستند و متنوع برای رسانه‌ها در انعکاس قابلیت‌ها و توانمندی‌های مجموعه خود نقش بسیار موثری داشته باشند.

قربانی آموزش عملی شیوه ‌های خبرنویسی و تاکید بر رعایت دقیق اجزای خبر در این زمینه توسط روابط عمومی‌ها، ارسال مستمر اخبار دقیق و کامل برای مطبوعات، صدا و سیما و خبرگزاری‌ها را عامل ارتباط بهتر با رسانه‌ها برای معرفی سازمان‌ها ذکر کرد.

کارگاه آموزشی اصول خبرنویسی در شرکت توزیع برق خراسان جنوبی برگزار شد.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی هم در این کارگاه آموزشی گفت: نخستین دوره مقدماتی اصول خبرنویسی ویژه رابطان روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی امروز برگزار شد.

وی افزود: مسئولان و کارشناسان روابط عمومی واحدهای تابعه این شرکت با حضور در کارگاه آموزش خبر و خبرنویسی، با جدیدترین شیوه‌های تهیه و ارائه خبر آشنا شدند.

علی رفیعی با تاکید بر لزوم فراگیری و برقراری ارتباط در عصر ارتباطات اظهار داشت: امروز عصری است که بدون برقراری ارتباط نمی‌توان زندگی کرد.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با بیان اینکه نگاه به ارتباطات باید نگاه متفاوتی باشد گفت: در صورتی که روابط عمومی‌ها نگاه پلاکاردی داشته باشند با شکست مواجه خواهند شد و نمی‌توانند به حیات خود ادامه دهند.

رفیعی بیان کرد: هم اکنون همه ما نیازمند آموزش‌های اولیه و همگانی هستیم تا بتوانیم با مخاطبان‌مان ارتباط خوبی برقرار کنیم.

وی با بیان اینکه آموزش یکی از برنامه‌های اصلی این شرکت در زمینه اطلاع رسانی و روابط عمومی است خاطرنشان کرد: این دوره آموزشی با حضور مسئولان و رابطان روابط عمومی در بخش‌های مختلف شرکت برگزار شده است.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در حوزه صنعت برق از جایگاه ارزشمند برخوردار است هدف از برگزاری این کارگاه تخصصی را باز آموزی و آموزش تکنیک‌های مدرن و نوین خبرنویسی و روزنامه‌نگاری برشمرد.

رفیعی افزود: برگزاری این گونه کارگاه‌های آموزشی سبب هم افزایی و همدلی فعالان عرصه روابط عمومی و اطلاع رسانی می‌شود و امیدواریم با استمرار این گونه حرکت‌های جمعی موجب رشد و توسعه تشکیلات متبوع خود شویم.

وی بیان کرد:  این کارگاه آموزشی با هدف ارتقای سطح دانش مسئولان روابط عمومی‌ها در توسعه ارتباطات سازمانی با حضور 11 نفر از مسئولان و کارشناسان روابط عمومی واحدهای تابعه شرکت در سالن اجتماعات شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی برگزار شد.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی افزود: شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در راستای ارتقای سطح علمی و نیز ارائه آموزش‌های عملی به مسئولان روابط عمومی‌های واحدهای تابعه، کارگاه‌های آموزشی متعددی را تا پایان سال برنامه‌ریزی کرده است.

 

آدرس صفحه :