بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 10 الی 12

کاهش نرخ انرژی توزیع نشده در مدیریت توزیع برق شهرستان خوسف استان خراسان جنوبی

کاهش نرخ انرژی توزیع نشده در مدیریت توزیع برق شهرستان خوسف استان خراسان جنوبی

 

مدیر توزیع نیروی برق شهرستان خوسف گفت: نرخ انرژی توزیع نشده ناخواسته در سال 96 نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن 70 درصد کاهش یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان ، مهندس  کاظم کمیلی اظهار کرد: با اقداماتی که انجام شده شاهد روند نزولی نرخ انرژی توزیع نشده در شهرستان خوسف بوده ایم.

وی ادامه داد: در راستای افزایش تاب آوری و کاهش آسیب پذیری شبکه، حدود 30 کیلومتر شبکه فشار متوسط با همکاری 25 نفر از اکیپ های عملیاتی برق استان خراسان جنوبی در قالب طرح ضربتی سرویس شد.

وی گفت: در برنامه سرویس شبکه مذکور، تعویض مقره، آچارکشی اتصالات، تعویض لاین گارد و اصلی توسط مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان خوسف با هدف افزایش پایداری شبکه اجرایی شد.

مدیر توزیع نیروی برق شهرستان خوسف بیان کرد: انجام این عملیات در سطح وسیع در حداقل زمان با هدف کاهش انرژی توزیع نشده انجام شده که علاوه بر صرفه اقتصادی، رضایتمندی مشترکان را نیز در پی خواهد داشت.

وی افزود: اصلاح و بهینه سازی این فیدر به طور معمول نیازمند 35 ساعت زمان طی 12 بار قطع و وصل بود که با برنامه ریزی انجام شده در قالب مانور طرح ضربتی طی 6 ساعت با 2 بار قطع و وصل انجام شد.

شهرستان خوسف در فاصله 35 کیلومتری بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی واقع بوده و در 16 هزار کیلومتر مربع وسعت بیش از 200 روستا و آبادی دارای سکنه دارد که صد درصد روستاهای بالای 10 خانوار از نعمت برق برخوردار هستند.
تعداد بازدید : 382
زمان انتشار : 1397/01/27

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


9 + 10 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS