بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 10 الی 12

مهندس منصوریان: تاکید بر رعایت ایمنی در آستانه سال جدید

مهندس منصوریان: تاکید بر رعایت ایمنی در آستانه سال جدید

با شروع سال جدید و فرارسیدن بهار مهندس هادی منصوریان معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان بر لزوم رعایت ایمنی در گروه های اجرایی و عملیاتی شرکت تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، مهندس منصوریان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و کوشش پرسنل اجرایی، مدیران، مسئولین و سرپرستان گروه های عملیاتی اظهار داشت: سلامتی بالاترین نعمت است و ما نباید آن را به راحتی از دست بدهیم.

وی به توصیه "اول ایمنی، بعد کار" اشاره داشت و افزود: باید با تلاش و کوشش و افزایش حساسیت و یادآوری موارد ایمنی به یکدیگر زمینه را جهت عملی نمودن کامل و هرچه بهتر این توصیه فراهم کنیم تا در پناه الطاف الهی سال جدید را بدونه هیچ حادثه ای سپری نماییم.

معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت با تاکید بر موازین و دستورالعمل های ایمنی قبل از کار، حین کار و بعد از کار خاطر نشان کرد: رعایت 5 مرحله قطع مدار، آزمایش مدار، تخلیه شبکه، ارت موقت صحیح و در معرض دید مجری و ایمن سازی محیط کار، در صنعت برق خصوصا در بخش توزیع بسیار حیاتی و مهم است.

منصوریان همچنین بر لزوم رعایت موازین ایمنی توسط مشترکان تاکید داشت و گفت: همکاران شرکت توزیع برق استان به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مشترکان استان می باشند.

وی افزود: شماره 121 اتفاقات برق استان آماده پاسخگویی به مشترکان در صورت برزو هر گونه مشکل در هر ساعت از شبانه روز می باشد.

 

معاون بهره بردای و دیسپاچینک شرکت توزیع برق استان در پایان با تبریک نوروز 1397 به کلیه همکاران و مشترکان صنعت برق استان ابراز امیدواری کرد: امیدوارم در سایه لطف خداوند و با رعایت دستورالعمل ها و مقررات ایمنی در همه اوقات کار و زندگی، سالیان سال لذت و حلاوت بهار طبیعت را در کنار خانواده خود تجربه کنید.
تعداد بازدید : 508
زمان انتشار : 1396/12/28

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


6 + 13 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS