بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 10 الی 12

خراسان جنوبی در صنعت آب و برق در اربعین خدمات خوبی ارائه می‌کند

خراسان جنوبی در صنعت آب و برق در اربعین خدمات خوبی ارائه می‌کند

مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران با بیان اینکه امید است با تدابیر وزیر نیرو مشکلات آب استان خراسان جنوبی برطرف شود، گفت: خراسان جنوبی یکی از استان‌های پای کاری است که در اربعین در کاظمین به زائران در صنعت آب و برق خدمت رسانی خوبی دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان، سید یعقوب محمد مرادی در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: خوشبختانه در استان خراسان جنوبی در بخش آب و برق شاهد اتحاد و همدلی خوبی هستیم.

وی با بیان اینکه هر زمانی که نیاز باشد به این استان سفر می‌کنیم، افزود: امروز جلسه خوبی در تجلیل از ایثارگران صنعت آب و برق خراسان جنوبی برگزار شد.

مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران گفت: در خدمت رسانی به زائران سیدالشهدا در اربعین و بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی جزو استان‌هایی است که خدمات مطلوبی ارائه می‌دهد.

مرادی افزود: در شهر کاظمین در اربعین، خراسان جنوبی خدمات خوبی ارائه می‌کند و در برق رسانی و آبرسانی خیالمان راحت است و همواره  این استان در عتبات عالیات در ایام اربعین پای کار هستند.

وی بیان داشت: گرچه در حوزه آب محدودیت هایی داریم اما با پیگیری‌های وزیر نیرو امید است این محدودیت برطرف شود و در استان خراسان جنوبی در بخش برق مشکلی وجود ندارد حتی مازاد بر تولید استان است.

مسئول فرهنگی صنعت آب و برق خراسان جنوبی نیز اظهار داشت: امروز با حضور مشاور وزیر در امور ایثارگران جلسه به خوبی برگزار شد .

حجت الاسلام علیرضا حسینی افزود: مهم ترین مشکل  که اولویت مشکل‌های ما  در استان بوده مشکل  آب است که مردم به آن نیاز دارند و امید است هرچه زودتر این مشکل مردم هم برطرف شود.

 

وی بیان داشت: توسط همکاران ما در خراسان جنوبی در نعت آب و برق شورایی منسجم تشکیل شده است و در مابقی استان‌ها هم تشکیل شده است واز خراسان جنوبی شورایی مشورتی انجام و بخشی از مدیران عامل شرکت‌های تابع عضو آن هستند وجلسات به طور منظم برگزار می‌شود.
تعداد بازدید : 540
زمان انتشار : 1396/12/06

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


2 + 13 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS