بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 10 الی 12

ایثارگران صنعت آب و برق خراسان جنوبی تجلیل شدند

ایثارگران صنعت آب و برق خراسان جنوبی تجلیل شدند

با برنامه ریزی و پیگیری مسئول ایثارگران شرکت توزیع نیروی برق استان طی مراسمی با حضور مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران ۸۱ ایثارگر صنعت آب و برق خراسان جنوبی تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان، محمدابراهیم شرکا  در دهمین همایش تجلیل از ایثارگران صنعت آب و برق خراسان جنوبی اظهار داشت: امروز به برکت خون شهدا ملت ایران سربلند و آبرومند هستند.

وی بیان داشت: اگر امروز مسئولان کشور در عرصه‌های مختلف بین المللی می‌توانند از حق ایران دفاع کند به دلیل خون شهدا و مردانگی ایثارگران است.

شرکا همچنین افزود: اگر شهدا نبودند معلوم نبود امروز کشور تمامیت ارضی داشته و کسی با آرامش کار و تلاش  کند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق و رییس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان خراسان جنوبی گفت: شهادت بالاترین پاداش و مزد جهاد فی سبیل الله است و امروز ما مدیران و مسئولان در برابر خانواده‌های شهدا و ایثارگران وظیفه سنگینی بر دوش داریم.

وی افزود: تجلیل از ایثارگران، تجلیل از مردانگی و مروت است بنابراین جایگاه شهدا و ایثارگران بسیار والا است و  الگو قرار دادن شهدا و ایثارگران و نحوه زندگی آنها باید در جامعه ترویج یابد.

علیرضا شوکتی راد معاونت منابع انسانی شرکت توزیع برق استان و مسئول شورای انسجام بخشی امور ایثارگران شرکت های آب و برق استان نیز در حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس اظهار داشت: همایش تجلیل از ایثارگران صنعت آب و برق استان هر سال به صورت هماهنگ بین چهار شرکت توزیع برق استان، آب و فاضلاب شهری استان، آب و فاضلاب روستایی استان و شرکت آب منطقه ای استان برگزار می گردد.

شوکتی راد گفت: برنامه ریزی و هماهنگی های اولیه در امور برگزاری همایش طی برگزاری چند جلسه انجام و پیش بینی های لازم در خصوص  تاریخ و نحوه برگزاری  صورت پذیرفت تا بتوانیم همایش مذکور را به بهترین نحو برگزار کنیم.

وی همچنین افزود در شرکت توزیع برق استان در حال حاضر 18 نفر ایثارگر مشغول به خدمت هستند که از این بین 7 نفر فرزند شهید، 3 نفر برادر شهید و 8 نفر نیز رزمنده می باشند.

معاونت منابع انسانی شرکت توزیع برق استان در پایان افزود: امیدواریم با تلاش و کوشش مضاعف در سنگر خدمت رسانی به مردم عزیز استان و زیر سایه پرچم جمهوری اسلامی ایران ادامه دهنده راه شهداو ایثارگران عزیزمان باشیم.

 

در این مراسم از 81 نفر ایثارگر شرکت‌های صنعت آب و برق خراسان جنوبی که 18 نفر از شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی و 26 نفر از شرکت آب و فاضلاب شهری، 28 نفر از شرکت آب و فاضلاب روستایی و 9 نفر از شرکت آب منطقه‌ای بودند تجلیل شدند

 

 
تعداد بازدید : 787
زمان انتشار : 1396/12/06

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


10 + 19 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS