بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 10 الی 12

مدیر عامل شرکت برق خراسان جنوبی: 128پروژه برق رسانی هفته دولت در خراسان جنوبی به بهره برداری می رسد

مدیر عامل شرکت برق خراسان جنوبی: 128پروژه برق رسانی هفته دولت در خراسان جنوبی به بهره برداری می رسد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی از افتتاح وبهره برداری 128پروژه برق رسانی همزمان با  هفته دولت در این استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی ، محمد ابراهیم شرکاء اظهار داشت: در  راستای تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان و همچنین توجه و حمایت مسئولان استان به مناسبت هفته دولت 128 پروژه توزیع برق در استان با اعتباری بالغ بر 153 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

وی گفت: از مجموع 128 پروژه برق رسانی در استان،  39 پروژه مربوط به احداث شبکه و تامین برق، 64 پروژه مربوط به ترمیم و اصلاح و بهینه سازی شبکه، 16 پروژه روشنایی معابر و 9 پروژه نیز مربوط به اجرای طرح  کنتورهای فهام در استان می باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی افزود: در هفته دولت امسال 84 کیلومتر شبکه فشار متوسط، 77 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و 44 دستگاه ترانس با اعتباری بالغ بر 153 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

شرکاء با اشاره به برخورداری 100 درصد جمعیت شهری و 99 درصد جمعیت خانوار روستایی استان از نعمت برق اظهار داشت: با بهره برداری از این طرح ها 12 هزار و 155 خانواراز نعمت برق بهره مند می شوند.

وی با اشاره به آخرین وضعیت شبکه های برق استان خراسان جنوبی گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان با 1600 روستای برخوردار از نعمت برق و بالغ بر 12 هزار کیلومتر شبکه فشار متوسط، 5 هزار کیلومتر شبکه فشار ضعیف و 9000 دستگاه ترانس، وظیفه خدمت رسانی به 360هزار مشترک را عهده دار است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی با اشاره به تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت توزیع برق استان بیان کرد: امیدواریم با اتکال به خداوند متعال، استفاده از خرد جمعی، تکنولوژی روز همچنین رعایت ارزشها و اصول اخلاقی و تحت امر ولی امر مسلمین و همسو با دولت تدبیر و امید، بتوانیم با ارائه خدمات بدون وقفه رضایت مشترکان و مردم عزیز استان را کسب کنیم.

 
تعداد بازدید : 404
زمان انتشار : 1396/11/21کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS