بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 10 الی 12

معاون فروش شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی : اجرای طرح های کاهش پیک و مدیریت مصرف برق در استان خراسان جنوبی

معاون فروش شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی : اجرای طرح های کاهش پیک و مدیریت مصرف برق در استان خراسان جنوبی


معاون فروش وخدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی  گفت: طرح های ذخیره عملیاتی، تعطیلات و تعمیرات و استفاده از مولدهای خودتامین، همزمان با سراسر کشوردر شرکت توزیع برق این استان آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی؛ مهندس محسن بخشایی اظهار داشت: با ابلاغ شرکت توانیر، فعالیت های سراسری مدیریت مصرف برق با پیش بینی مشوق های ویژه به صورت رسمی کلید خورد.

وی افزود: فعالیت های مدیریت مصرف در ابعاد مختلف به صورت مستمر و در طول سال در حال انجام می باشد که به صورت دوره ای از مهر ماه هر سال آغاز و تا شهریور سال آینده ادامه می یابد و در بازه  15 خرداد تا 15 شهریور ماه که دوره اوج گرما و مصرف برق می باشد اقدامات انجام شده به بهره برداری می رسد.

معاون فروش وخدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی  افزود:  این طرح ها که به صورت هدفمند تدوین شده برای هر دسته از مشترکان اداری، کشاورزی و صنعتی متناسب با نحوه همکاری تحقیقات ویژه ای محاسبه و اعمال می گردد.

مهندس بخشایی اظهار داشت:طرح های ذخیره عملیاتی صنایع، تعطیلات و تعمیرات تابستانی صنایع و استفاده از مولدهای خودتامین، سه طرحی است که توسط شرکت توانیر و با همکاری شرکت های برق منطقه ای و توزیع برق سراسر کشور برای جلب همکاری و استفاده از ظرفیت های صنایع تدوین و اجرا می شود.
وی گفت: در بخش کشاورزی نیز برنامه ویژه ای برای کاهش بار مصرفی در نظر گرفته شده است که براساس آن کشاورزان می توانند از طریق هماهنگی با شرکت توزیع برق استان ، در 4 ساعت پیک، موتور آب خود را خاموش نمایند که در این صورت می توانند از20 ساعت برق رایگان در سایر اوقات شبانه روز استفاده کنند.
معاون فروش وخدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی  بیان کرد: در برنامه کاهش بار برنامه ریزی شده ادارات و مشترکان سایر مصارف نیز، مشترکان دیماندی و اداری با کاهش حداقل10 درصدی مصرف برق مشمول دریافت پاداش همکاری می شوند.

وی ویژگی مشترک همه این طرح ها در سال جاری را افزایش قابل ملاحظه مشوق های پرداختی در همه تعرفه ها دانست به گونه ای که مبلغ پاداش در نظر گرفته شده در بعضی حالت ها تا 7 برابر سال قبل افزایش یافته است.

بخشایی خاطرنشان  کرد: اجرای این طرح ها به صورت سراسری، همه ساله از نیمه خرداد ماه به صورت رسمی آغاز و تا 15 شهریور ماه ادامه دارد.

معاون فروش وخدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی  بیان کرد:با بیش از 200 واحد صنعتی در استان مکاتبه شده است که پیش بینی می گردد تا پایان طرح حدود 30 درصد این مشترکان با صنعت برق همکاری داشته باشند.

وی اظهار داشت: در پایان این همکاری ها، مشترکان از تخفیفات بسیار مناسبی در بهای برق مصرفی برخوردار می شوند که در نهایت منجر به کاهش هزینه تمام شده در تولید و جلوگیری از خاموشی های ناخواسته خواهد شد.
تعداد بازدید : 452
زمان انتشار : 1396/11/21کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS