بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 10 الی 12

معاون خدمات مشترکین شرکت برق خراسان جنوبی: صنایع بالای 100 کیلووات در استان خراسان جنوبی پاداش همکاری می‌گیرند

معاون خدمات مشترکین شرکت برق خراسان جنوبی: صنایع بالای 100 کیلووات در استان خراسان جنوبی پاداش همکاری می‌گیرند

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از تخصیص پاداش طرح قطع بار برنامه ریزی شده به صنایع بالای 100 کیلووات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی؛ مهندس محسن بخشایی اظهار داشت: این طرح به منظور مدیریت مصرف برق برای عبور از پیک تابستان بوده و تا سال گذشته فقط شامل صنایع بالای 200 کیلووات بود، اما با توجه به گرمای هوا و افزایش مصرف برق، شرایط آن تغییر کرده است.

وی با اشاره به ظرفیت بالای شهرک صنعتی بیرجند افزود: 65 واحد صنعتی بالای 100 کیلو وات در این شهرک وجود دارد که ما می توانیم در کمترین زمان، بیشترین نتیجه را در زمینه مدیریت مصرف در این مجموعه بگیریم.

وی از نصب کنتورهای هوشمند طرح فهام در واحد های صنعتی خبرداد و افزود: با نصب این کنتورها برنامه ریزی و مدیریت بار به صورت هوشمند انجام خواهد گرفت که نقش بسزایی در مدیریت مصرف صنایع، به خصوص در زمان های اوج بار دارد.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی بیان کرد: مدیران انرژی در زمینه استفاده صحیح از انرژی برق در صنعت و سازمانها، تاثیر چشمگیری دارند.

بخشایی از افزایش پاداش همکاری صنایع نسبت به سال گذشته خبرداد و افزود: طرح های تشویقی شامل طرح نعطیلات و تعمیرات تابستانی صنایع یا قطع بار برنامه ریزی شده، ذخیره عملیاتی صنایع و استفاده از مولدین خود تامین می باشد.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی افزود: در سال های گذشته صنایع همکاری خوبی با این شرکت داشته اند و خوشبختانه ما در زمینه توزیع انرژی برق، با کمبود مواجه نشده ایم.

وی در خصوص طرح قطع بار برنامه ریزی شده صنایع تشریح کرد: این طرح که در سال های گذشته با عنوان "طرح تعطیلات و تعمیرات تابستانی" ارائه می شد، از امسال شامل تمامی واحد های صنعتی بالای 100 کیلووات می شود و صنایع می توانند با اعلام همکاری از مزایای این طرح برخوردار شوند.

بخشایی در ارتباط با طرح مولدین خود تامین نیز گفت: صنایع می توانند در زمان اوج بار شب و روز، ژنراتورهای خود را وارد مدار کنند وشرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با نصب کنتور و بر اساس تعرفه های ابلاغی شرکت توانیر مشوق های مربوط را محاسبه و بر اساس تفاهم نامه منعقده پرداخت یا در قبوض آنها منظور می نماید.
تعداد بازدید : 443
زمان انتشار : 1396/11/21کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS